Açıköğretim Ortaokulu Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim?Açıköğretim Ortaokulu Bilgi Sistemi Giriş için Tıklayınız

Açık öğretim ortaokulu ve açıklise öğrenci şifresini unutan adaylar yeni şifre için kayıt yaptırdıkları halkeğitim merkezi müdürlüklerine başvurarak şifrelerini alabilir..

Kayıt esnasında ve sınav giriş belgesi almak için de halkeğitim merkezi müdürlüklerine gittiğinizde size verilen giriş belgesi yada kayıt belgesinde öğrenci numaranız ve şifreniz bulunmaktadır...

Açık Öğretim Ortaokulu şifre işlemleri ile ilgili, İl, ilçe merkezlerindeki Halk Eğitim Merkezi ile Mesleki Eğitim Merkez müdürlükleri tarafından sizlere yardımcı olunmaktadır.

Ayrıca;

Alo 147: Milli Eğitim Bakanlığı'nın görev ve sorumluluları ile ilgili her türlü talep, şikayet, öneri, görüş, ihbar ve bilgi edinme sorunlarınızı ALO 147 telefonundan öğrenebilirsiniz. Bu kapsamda Açık Öğretim Ortaokulu ile ilgili karşılaşılan sorunlar, öğrencilik süresince yapılması gerekenler ve bu paralelde tüm soru ve sorunlarınız için ALO 147 iletişim merkezini arayabilirsiniz. Yurt dışında olan vatandaşlarımız ise +90 312 147 11 22 numaralı telefondan ulaşabilirler.

AÇIK ÖĞRETİM ORTAOKULU ANA SAYFASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Açıköğretim Ortaokulu Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim? yorumları

 • Image Description
  Döndü doğan
  07.01.2019

  Öğrenci numaramı kaybettim

 • Image Description
  Cahit
  23.03.2019

  Şifremi ğiriyorum yanlış diyo

Konular